Закарпат-Авто - официальный дилер Mitsubishi Motors в Закарпатской области
   
 
 
 
 
Официальный дилер мировых брендов.
Сертифицированный сервис.
 
 
                   
 
   

Актуальные акции компании "Закарпат-Авто"


Компанія « Закарпат-Авто» продовжує акцію на сервісне обслуговування автомобілів марки Audi.  
Якщо Ви є власником автомобілів Audi, якому виповнилось 4 роки,то завітавши до сервісної станції «Закарпат-Авто»   до 15.09.2015   Ви можете скористатися   спеціальною пропозицією від Оригінальних запасних частин – «Audi Service 4+» .


Курс на запасные части SKODA зафиксирован до конца сентября!  
Безопасность во время вождения и забота о клиентах – ключевые принципы работы компании SKODA. Именно поэтому официальный диллер оригинальных запасных частей и аксессуаров SKODA в Украине компания «Закарпат-Авто Сервис» фиксирует курс на запасные части!


Lada оголошує акційні ціни.
Компанія «Закрпат-Авто» , офіційний дилер Lada в Закарпатті оголошує спеціальні ціни на автомобілі   Lada Granta та   Lada Kalina.  


18,9 грн/$ - курс на весь модельный ряд Mitsubishi до конца июня
Компания «Закарпат-Авто», официальный дилер Mitsubishi Motors в Закарпатье, объявляет о специальной программе, в рамках которой   до 30 июня все модели линейки Mitsubishi можно приобрести по курсу 18,9 грн/$*.


SKODA фиксирует курс на запасные части!
Безопасность во время вождения и забота о клиентах – ключевые принципы работы компании «Закарпат-Авто». Именно поэтому в период подготовки к весенне-летней эксплуатации мы фиксируем курс на запасные части!


Спеціальна пропозиція «Audi Service 4+»
Ви власник Audi, якому виповнилось 4 роки? Тоді саме для Вас, спеціальна літня пропозиція від Оригінальних запасних частин – «Audi Service 4+»В Барселоні світить сонце, в Україні тануть ціни.
SEAT уклав угоду з найнадійнішим партнером – сонцем, і пропонує «сонячний бонус» при купівлі хетчбеків Leon та Ibiza 2015 року виробництва. До 90 000 грн.* «Сонячного бонусу» на автомобілі SEAT Leon та до 140 000 грн.* на SEAT Ibiza. Відтепер сонце – офіційний спонсор SEAT.


Запчасти эконом класса для SKODA старше 5 лет.
Каждый владелец автомобиля SKODA, возраст которого старше 5 лет, имеет возможность купить запчасти с экономией до 45 %.


Оксамитовий сезон MITSUBISHI в Україні
Офіційний дистриб'ютор автомобілів Mitsubishi в Україні, компанія «ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА», пропонує по-справжньому вигідну пропозицію на всі свої моделі, незалежно від того, як змінюється курс долара. Кожен покупець з 1 по 31 жовтня може придбати автомобіль з вигодою, заощадивши до 2,5 грн. від курсу НБУ на кожному доларі США у вартості автомобіля.
««     1     2     3     4     5     6     7  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Rambler's Top100 Rambler's Top100
© 2010 "Закарпат-Авто"
Разработка сайта - CrafIT.com

Украина, Закарпатская область, г. Мукачево, ул. Лавковская 1/Б
Телефон: 03131 5-36-96   Факс: 03131 5-24-44